מהי פלומה?

האם כדאי להשקיע בשמיכת פוך?

כשהחורף מגיע אחד הדברים היחידים שמנחמים אותנו זו שמיכת הפוך.
שמיכת הפוך יכולה להיות נעימה עד כדי כך שיהיה כל כך קשה לצאת ממנה בבוקר, אך זה תלוי איזו שמיכה יש לכם. לא כל שמיכת פוך תהיה נעימה כזו וצריך לדעת מה בדיוק אתם קונים. זה הזמן להבין מהי פלומה , מה מוגדר בכלל שמיכת פוך ולמה חשוב להשקיע.

לא כל שמיכות הפוך נולדו שוות

שמיכת הפוך שכולנו אוהבים למעשה עם מילוי של 100% פלומת אווז .
איך תוכלו לברר אם המילוי הוא פלומה או נוצות, הרי זו שאלה שתוכלו לברר בצורה פשוטה.

אולגה - מוצרי פוך טבעי

שמיכת הפוך שכולנו אוהבים למעשה עם מילוי של 100% פלומת אווז.
איך תוכלו לברר אם המילוי הוא פלומה או נוצות, הרי זו שאלה שתוכלו לברר בצורה פשוטה.
שמיכה שעשויה מנוצות תורגש די בקלות אם רק תמששו אך גם כאן כבר ניתן לראות קשיים רבים יותר, הסיבה לכך היא שהיצרנים טוחנים היטב את הנוצות עד כי ירגישו כמו פלומה, וכמובן שלא תמיד ניתן לגעת בשמיכת הפוך כשמדובר במארזים סגורים.

מדוע כדאי לבחור פלומה ולא נוצות?

  • שמיכת פוך שעשויה מפלומת אווז, כלומר המוך שעל העור שלו ולא הנוצות עצמן, תהיה הרבה יותר איכותית. האיכות הזו נמדדת במספר פרמטרים כאשר בראש ובראשונה מדובר על רכות שלא ניתנת להשוואה.
    פלומת אווז תהיה הרבה יותר רכה ונעימה מאשר שמיכה שממולאת בנוצות ועל כך כל אחד יוכל להעיד בבירור. כמובן שעל האיכות הזו משלמים אך אם כבר משקיעים, אין תחרות בנושא זה.

  • שמיכות מפלומות יהיו הרבה יותר קלות. ההבדל בשמיכה ממוצעת יכול להגיע ליותר מחצי קילו. זה נשמע לכם כמו הבדל קטן אך זהו הבדל משמעותי מאוד ולמרות שחלקנו אוהבים את העובדה ששמיכות פוך שוקלות הרבה ולמעשה 'מצמידות' אותנו למיטה, שמיכת פוך קלה מכילה יתרונות עצומים. הרבה יותר קל לנייד אותה ויותר נעים להתעטף בה.

  • שמיכת נוצות מבודדת פחות טוב. שמיכות פוך למעשה לא מחממות אלא רק מבודדות את הגוף מהסביבה החיצונית שמעבר לשמיכה וכך החום שהגוף פולט נשאר. שמיכה שעשויה מפלומה תבודד פי כמה יותר טוב וזה יורגש בכל לילה מחדש ללילות נעימים ביותר.

  • נוסף לכל היתרונות האלו, שמיכת פוך מפלומת אווז תהיה הרבה יותר גמישה. הגמישות הזו תועיל גם לתחושת הנוחות וגם לאריכות הימים של השמיכה.

שמיכת פוך קונים פעם אחת

ההבדלים בין שמיכת פוך שעשויה מפלומת אווז לצד שמיכה שעשויה מנוצות יכולים להישמע הרבה יותר משמעותיים ללא פערי המחירים, הרי הם אלו שגורמים לאנשים לרכוש שמיכות מנוצות, כאשר הבדלים של מאות שקלים יכולים לשנות את פני התמונה.
עם זאת חשוב לזכור כי שמיכת פוך היא לא מוצר שצריך להחליף כל כמה שנים ולמעשה שמיכה איכותית עם מילוי של 100% פלומת אווז תחזיק מעמד שנים אם תשמרו עליה טוב, כאשר צריך לזכור כי יש לכבס אותה אך ורק במכבסה המתמחה בכיבוס מוצרי פוך
לאיכות ולתחושה הכי נעימה שיש, עם בידוד מושלם, כדאי להשקיע בפלומת אווז ולא בנוצות.

אולי יעניין אותך גם...
ניקוי שמיכות פוך עם הבד
סוגים שונים של שמיכות פוך

בעונת החורף, מטבע הדברים כולנו אוהבים להתכסות מתחת לשמיכת פוך איכותית למדי, וליהנות מהבידוד החם והנעים אשר היא מספקת לנו. יש להבין כי שמיכות פוך ככלל אינן מחממות – הן מספקות לגוף בידוד

קרא עוד »
ייצור שמיכות פוך
שמיכת פוך יחיד

שמיכת הפוך הינה השמיכה הנפוצה ביותר לשימוש במהלך חודשי החורף.
שמיכות פוך הינן השמיכות המחממות ביותר בשוק, ולכן אין פלא שהן משמשות את רובנו במהלך חודשי החורף הקרים. "פוך" הינו שם כולל לשמיכות הממולאות בחומר מבודד המאפשר חימום יעיל של הגוף

קרא עוד »
שמיכת פוך 100% פלומת אווז
מהי פלומה?

כשהחורף מגיע אחד הדברים היחידים שמנחמים אותנו זו שמיכת הפוך.
שמיכת הפוך יכולה להיות נעימה עד כדי כך שיהיה כל כך קשה לצאת ממנה בבוקר, אך זה תלוי איזו שמיכה יש לכם. לא כל שמיכת פוך תהיה נעימה כזו וצריך לדעת מה בדיוק אתם קונים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן