טיפול וניקוי כרית פוך

כמו ששמיכת פוך היא השמיכה הכי נעימה שיכולה להיות, כך כרית פוך תהיה הכרית הכי טובה שתוכלו לקבל.
עם זאת יכול להיות שהכרית תהיה הרבה פחות איכותית במרוצתה שנים כאשר היא תצבור לכלוך רב שכבר קשה להתעלם ממנו, וזאת למרות העובדה שיש לה ציפוי. כיצד מנקים כרית פוך ומה עוד צריך לדעת בנושא? במאמר זה תקבלו את כל התשובות לכל השאלות.

למה לנקות כרית פוך?

אחת השאלות שכל אחד בוודאי שואל את עצמו היא מדוע בכל להשקיע בניקיון של כריות אם יש להן ציפיות. גם ככה לא רואים את גוף הכריות אז למה בכלל להשקיע בניקיון של הציפוי שלהן? ומה בכלל יש לנקות בכרית פוך וכיצד ניקיון זה יהיה שונה מניקיון של כרית רגילה? למעשה, כרית פוך היא הכרית הכי איכותית שיכולה להיות והאיכות הזו יכולה לרדת די בקלות.

אולגה - מוצרי פוך טבעי

מה שווה כרית רכה אם היא מלוכלכת מאוד, הרי אנו מתרשמים מהאיכות שלה גם לפי העין ולא לפי המגע.
אם לא תנקו את כרית הפוך בזמן היא תמשיך להתלכלך עוד ועוד ולכך יהיה קשה יותר לנקות אותה עד שזה לא יהיה כדאי.

כל כמה זמן צריך לנקות כרית פוך?

זמני ניקיון הכרית יכולים להשתנות לפי תנאי השימוש בכרית שכן מעבר להיותה מלוכלכת מדובר על אחד הפריטים שסופגים הכי הרבה זיעה ולחות מחום גופכם ולכן חשוב בכל מקרה לנקות אותה מידי פעם ולאוורר אותה, להחליף את ציפיות הכרית בתדירות וכן כל פעם בעת החלפת הציפיות לשים לב לריח הכרית, האם ישנם כתמים על הבד וכדומה.

הניקיון לא יכול להתבצע כמו ניקיון של כל כרית אחרת כי מדובר בכרית הרבה יותר עדינה, וגם הרבה יותר יקרה במחיר שיכול להגיע ל-300 שקלים ואף יותר.

כיצד מנקים כריות פוך?

  • ניקיון כרית פוך חייב להתחיל בסקירה חיצונית של הכרית כדי להבין האם יש בה פגם. אם יש בה חתך קטן, הפוך שנמצא בתוך הכרית יתפזר לכל עבר והכרית כבר לא תחזור להיות איכותית לאחר מכן. לכן אם יש פגם עליכם לתפור אותו תחילה.
  • את הכרית יש לנקות בצורה עדינה ובשימוש בחומרי ניקיון מתאימים בלבד. חשוב לזכור שהכרית עדינה מאוד ולכן אי אפשר לנקות אותה עם כל חומר כי הכתמים שהחומרים לעתים משאירים יכולים להיות בולטים מאוד. כמו כן כרית הפוך צריכה לעבור ניקיון בהרתחה וחיטוי וזאת כדי להיפטר מהמזהמים שיש בה ככל הנראה.

ניקיון מקצועי

ניקיון מקצועי של כרית פוך יכול להיות הפתרון הכי פשוט שיש. אמנם מדובר על ניקיון יקר יותר שיכול לעלות לכרית אחת 100 שקלים אך הוא יחסוך לכם לא מעט זמן וכמובן יספק את הניקיון הכי טוב שיש.

ניקיון ביתי של כרית פוך לא יכול להשתוות ברמתו לניקיון מקצועי ולצוות מקצועי שעושה זאת לפרנסתו, כאשר הניקיון יתבצע בכל השיטות הכי מתקדמות שיש כולל תפירה של הכרית ותיקון שלה ולא רק ניקוי הציפוי. אנחנו מבצעים גם ניקוי שמיכות פוך ומוצרי פוך נוספים.
הניקוי לא יפגע בכרית גם לא במידה הקטנה ביותר ויש גם אחריות על כל התהליך.

אנו, בחברת אולגה מוצרי פוך טבעי,
מתמחים בניקוי שמיכות ובעיקר בניקוי וחידוש מוצרי פוך.
צרו קשר להצעת מחיר לניקוי השמיכות שלכם דרך האתר או התקשרו.

אולי יעניין אותך גם...
שמיכת פוך 100 פלומת אווז
שאלות ותשובות בנושא שמיכת פוך

שמיכת פוך היא מוצר יקר שנשמר לאורך שנים רבות. תהליך החידוש מנקה לחלוטין את הפוך באופן סטרילי, הפוך מוכנס לבד חדש עשוי 100% כותנה ובסוף התהליך מתקבלת שמיכת פוך באיכות גבוהה מאוד כמו שמיכה חדשה.

קרא עוד »
ייצור שמיכת פוך
כיצד מייצרים שמיכת פוך?

כמעט לכל אחד ואחת מאתנו, יש לפחות שמיכת פוך אחת שהוא משתמש בה בעונת החורף. השמיכות הללו ידועות בבידוד המושלם שלהן, ובכך שהן יכולות לשמור עלינו במהלך הלילה, למנוע מאתנו להתקרר, ולאפשר לנו ליהנות משינה טובה יותר.

קרא עוד »
שמיכת פוך כמתנת חתונה
5 מתנות חתונה מועדפות

כאשר אנו בוחרים מתנת חתונה לזוג, אנו בוחרים את הנדוניה שנעניק להם, אשר תלווה אותם לאורך חייהם המשותפים יחד, ולכן חשוב שנדע איזו מתנת חתונה לבחור בצורה כזאת שתשקף את רגשותינו כלפי בני הזוג.

קרא עוד »
דילוג לתוכן