שמיכת פוך יחיד

שמיכת הפוך הינה השמיכה הנפוצה ביותר לשימוש במהלך חודשי החורף

שמיכות פוך הינן השמיכות המחממות ביותר בשוק, ולכן אין פלא שהן משמשות את רובנו במהלך חודשי החורף הקרים. "פוך" הינו שם כולל לשמיכות הממולאות בחומר מבודד המאפשר חימום יעיל של הגוף, כאשר כיום אנו יכולים למצוא מגוון רחב ביותר של שמיכות מסוג זה ברמות איכות שונות, וחשוב לדעת כיצד לבחור מתוכן את השמיכה המתאימה ביותר עבורנו.

אולגה - מוצרי פוך טבעי

הנה כמה טיפים אשר יסייעו לכם לבחור שמיכת פוך יחיד

  • סינתטי או טבעי: כיום ניתן למצוא מגוון שמיכות פוך, חלקן עשויות מחומרים סינתטיים אשר כולאים בתוכם אוויר ובכך יוצרים בידוד, אולם השמיכות המקוריות והטובות ביותר עשויות נוצות, בדרך כלל של אווז. השמיכות הטבעיות לא רק נעימות יותר לשימוש, הן גם קלות ומחממות יותר, וכן מחירן בדרך כלל יקר יותר מהסינתטיות.
  • סוג הנוצות: הנוצות בהן משתמשים להכנת שמיכת פוך נעות בין פלומות עדינות לבין נוצות גסות יותר, כאשר ככל שהנוצה דקה ופלומתית יותר כך השמיכה נעימה וקלה יותר.
    בשמיכות רבות משתמשים בשילוב של כמה סוגי נוצות, וכאשר אנו מחפשים שמיכה מומלץ להתמקד באלו בעלות האחוז הגבוה של פלומה.
  • פיזור הנוצות: בכדי לשמור על פיזור אחיד של נוצות בשמיכה, נהוג לתפור אותה בצורה של ריבועים אשר מחלקים את הנוצות לאזורים שונים. כאשר אנו מחפשים שמיכה, מומלץ לוודא כי היא אכן מחולקת וכן כי החלוקה משמעותית וצפופה, ולא גסה ורחבה ביותר כך שעדיין נוצות יכולות לנוע ממקום למקום.
  • סוג הבד העוטף את השמיכה: לבסוף, החלק בשמיכה שאנו מקיימים איתו מגע הינו הבד העוטף אותה, וחשוב לבחור בבד נעים למגע, קל ופשוט לניקוי. בדים מסוג 100% כותנה, בעלי צפיפות גבוהה של חוטים ועובי דק שלהם הינם הנעימים ביותר, ושמיכות פוך העטופות בבד זה נחשבות לטובות ביותר.

"אולגה" מוצרי פוך טבעי מספקים מגוון רחב של שמיכות פוך מהאיכות הטובה ביותר

במידה והנכם מעוניינים בשמיכת פוך יחיד מאיכות גבוהה, תוכלו למצוא מגוון רחב של שמיכות ב"אולגה" מוצרי פוך טבעי, ולבחור מתוכן את השמיכה המתאימה ביותר עבורכם.

אולי יעניין אותך גם...
שמיכת פוך
זה לא פשוט לבחור שמיכת פוך – אז איך מתחילים?

העולם של שמיכות הפוך הוא עולם מרתק, שלא לומר – נעים למדי. התפקיד של שמיכות הפוך הוא כידוע לספק לנו חימום ובידוד נעימים ומוצלחים לעונת החורף. אין תחושה נעימה יותר מההתכרבלות תחת הפוך המחמם, כשבחוץ מנשבות רוחות חזקות והגשם יורד.

קרא עוד »
שמיכת פוך
כל מה שרציתם לדעת על פוך ולא העזתם לשאול

החורף הגיע, ואתו מבצבץ לו מתוך הארונות העליונים או ארגזי המצעים גם הציוד החורפי שלנו. בין היתר אנו שולפים בערגה את שמיכות הפוך שלנו. אלו השמיכות הנעימות שמחממות את גופנו בלילות הקרים, ומאפשרות לנו ליהנות משינה איכותית ונעימה, חרף הקור העז ששורר בחוץ וגם בבית. כמה נעים להיזכר בלילות הארוכים והחמימים הללו…

קרא עוד »
טיפול וניקוי כריות פוך
טיפול וניקוי כרית פוך

כמו ששמיכת פוך היא השמיכה הכי נעימה שיכולה להיות, כך כרית פוך תהיה הכרית הכי טובה שתוכלו לקבל.
עם זאת יכול להיות שהכרית תהיה הרבה פחות איכותית במרוצתה שנים כאשר היא תצבור לכלוך רב שכבר קשה להתעלם ממנו, וזאת למרות העובדה שיש לה ציפוי. כיצד מנקים כרית פוך ומה עוד צריך לדעת בנושא?

קרא עוד »
דילוג לתוכן