פלומת אווז

100% פלומת אווז

לכולנו יש שמיכת פוך אחת או שתיים בבית אך האם אתם באמת יודעים ממה היא מורכבת? שמיכת פוך איכותית מורכבת מ – 100% פלומת אווז שממלאת אותה ויוצרת את האיכות שכולנו מכירים. אנו באולגה מוצרי פוך טבעי מציעים לכם ליהנות מהשמיכות הכי איכותיות שיש, וכל חורף ייראה וירגיש לגמרי אחרת.

מהי למעשה הפלומה ולמה היא איכותית?

קל להתבלבל ולחשוב שמדובר בנוצות, פלומת אווז היא אותה שכבה עור שמכוסה בפרווה דקה מאוד שנמצאת בין הנוצות, ברמה מינימלית במיוחד על גוף האווז. עובדה זו מסבירה מדוע מדובר בחומר נדיר יותר מאשר נוצות ומדוע המחיר הגבוה שלו. אפשר לומר שמדובר בחומר יוקרתי אך עדיין הוא נגיש במחיר משתלם לכל אחד ובעיקר בגלל העמידות שלו, הרי מתקבלת שמיכה יוצאת מן הכלל, גם באיכותה וגם בעמידותה. בעזרת חומר זה ניתן למלא שמיכות פוך גדולות למדי כאשר המילוי יהיה נעים מאוד ומכיל מספר יתרונות.

מה יוצרים מהפלומה?

מהפלומה ניתן ליצור מגוון רחב של מוצרים. אמנם המוצר המוכר ביותר היא שמיכת הפוך, אך למעשה ניתן ליצור גם כריות נחות מאוד וחפצים שונים שיכולים להיות לנוי. האיכות גבוהה מאוד והיתרונות הם בעיקר המגע הנעים שלא ניתן להשוות אותו לאף חומר מילוי אחר וכמובן העמידות האיתנה לאורך זמן. יש גם שקי שינה שעשויים מפלומה בעיקר בגלל הבידוד התרמי המעולה והרכות שלהם.
מה יוצרים מהפלומה?

מגע נעים ויוצא דופן

אי אפשר להשוות בין פלומת אווז לבין הנוצות בשום אופן. בניגוד לפלומה, הנוצות לא נעימות למגע באותה רמת רכות וקל להרגיש בהבדל אפילו אם אתם לא בקיאים בתחום. יש חברות רבות שמשלבות בין פלומות לבין נוצות כדי לחסוך במחיר וכך אפשר למצוא שמיכות במחירים הרבה יותר זולים, כאשר היא ממולאת ב – 90% נוצות ו – 10% פלומה או בכל רמה שנעה בטווח אחר. כך למעשה המחיר יורד וגם האיכות, ויש אנשים שזה מספק אותם.
אצלנו באולגה מוצרי פוך טבעי אתם תקבלו רק את המוצרים הכי איכותיים שיש.

בידוד תרמי מושלם

היתרון הגדול של פלומת אווז על הנוצות הוא הבידוד. מהפלומה ניתן ליצור מגוון רחב של מוצרים בזכות אותו בידוד תרמי מצטיין. שמיכות פוך, כריות, שקי שינה, כל אלו זוכים לבידוד תרמי נהדר שלמעשה שומר על חום הגוף.
מטרת השמיכה היא לא לאפשר לחום הגוף לברוח ובחלל האוויר שבין הגוף לבין השמיכה הטמפרטורה יכולה להיות נעימה במיוחד אפילו אם קר מאוד בחוץ ואתם ישנים ללא בגדים. עם זאת, שמיכת צמר או שמיכת נוצות תגרום לחום לברוח באחוזים ניכרים.

גם הקנקן ולא רק מה שבתוכו

אין ספק שמה שיש בקנקן הוא מה שחשוב ואפשר לומר זאת גם על מילוי הפלומה של השמיכה, כי בסופו של דבר זהו החומר שיוצר את המגע הנעים. עם זאת, חשוב להביט גם על החיצוניות של השמיכה, על הציפוי שלה. הציפוי יכול להיות סינטטי ויכול להיות מכותנה מלאה וכמובן שכותנה מלאה היא האפשרות הטובה והאיכותית יותר.
אולגה מוצרי פוך טבעי

אצלנו באולגה מוצרי פוך טבעי תוכלו למצוא את כל סוגי השמיכות והמוצרים כך שתוכלו לבחור את מה שמתאים לכם, גם לפי הנוחות וההעדפה האישית וגם לפי התקציב. כמו כן אנו מעניקים שירות חידוש שמיכות וניקוי וכך הפלומה תישאר איכותית ונקייה.
עם ניסיון של שנים בתחום וידע מעמיק, אנו כאן למענכם!

דילוג לתוכן