שאלות ותשובות בנושא שמיכת פוך

האם כדאי לחדש את שמיכות הפוך שלי?

בהחלט כדאי. שמיכת פוך היא מוצר יקר שנשמר לאורך שנים רבות. תהליך החידוש מנקה לחלוטין את הפוך באופן סטרילי, הפוך מוכנס לבד חדש עשוי 100% כותנה ובסוף התהליך מתקבלת שמיכת פוך באיכות גבוהה מאוד כמו שמיכה חדשה. עלות חידוש שמיכת פוך היא בממוצע כ 60% מעלות קניה של שמיכה חדשה. אנו בשמיכות אולגה, מתמחים בחידוש של שמיכות ומוצרי פוך טבעי.

אולגה - מוצרי פוך טבעי

מה ההבדל בין כביסה עם הבד לניקוי יבש של שמיכת פוך?

לא מומלץ לנקות שמיכות פוך בניקוי יבש מאחר שהכימיקלים לא מיטיבים עם הבד והתכולה לא מתנקה. בכביסה עם הבד של שמיכת פוך, השמיכה מתכבסת במים וסבון (ללא ריח) , הפוך מתנקה לחלוטין באופן סטרילי, נפתח קצת ונותן יותר נפח, מה שגורם לשמיכה להיות מבודדת יותר ועקב כך מחממת יותר.

יש לציין שאסור לכבס שמיכת פוך במכונת כביסה ביתית וזאת מכיון שאף מייבש כביסה ביתי לא יכול לייבש את השמיכה באופן מושלם. אצלנו בשמיכות אולגה תהליך ייבוש השמיכה מתבצע במייבש כביסה הפועל על עיקרון של מיקרוגל, המייבש את הפוך מבפנים לכיוון חוץ הגורם לייבוש מושלם של הפוך.

מהו תהליך החידוש של שמיכות פוך?

תהליך חידוש שמיכת פוך כולל פרימת הבד הישן, כביסת הפוך במים וסבון (ללא ריח), עקב כך הפוך נפתח ובעל נפח רב יותר. בתהליך הכביסה, הפוך עובר ניקוי וחיטוי והאבק מתנדף לתא פסולת. לאחר הכביסה הפוך מוכנס לבד 100% כותנה אטום. אם יש צורך ניתן להוסיף פוך, עקב פחת גדול או רצון לתת לשמיכה יותר נפח וכושר בידוד.

כיצד מטפלים בשמיכות ומוצרי פוך טבעי ואיך מומלץ לאחסן אותם?

רצוי מאוד לא לנער שמיכת פוך התפורה בשיטת הקירות, מכיון שעקב כך הפוך יכול להתפזר באופן לא אחיד בקוביות. אם בכל זאת יש צורך לנער את השמיכה יש לאחוז בד"כ בצד הצר ולנער פעם לצד אחד ואז להחליף לצד הצר השני ולנער. כאמור, לא מומלץ לנער שמיכת פוך. אין לחבוט בשמיכת פוך ואסור לכבס אותה במכונת כביסה ביתית.
לגבי אחסון שמיכות ומוצרי פוך טבעי, יש לצפות את השמיכה בציפה ולהכניס אותה לארגז המצעים מקופלת אך לא דחוסה. אין לשים שמיכת פך בוואקום או בניילון, דבר הגורם לשמיכה לאבד מהנפח שלה ועקב כך הבידוד נפגם.

כיצד אוכל לדעת אם ההזמנה/חידוש שמיכת פוך/כביסת שמיכת פוך שלי מוכנה?

אם השארת מספר טלפון נייד בטופס ההזמנה, אנו נשלח SMS כשהכל מוכן. ה SMS ישלח בסיום הזמנות/חידוש או כביסה של שמיכת הפוך.

האם אתם מבצעים משלוחים או איסוף מבית הלקוח?

אנו לא מבצעים משלוחים או איסוף מבית הלקוח, אך ניתן לקבוע תור לחידוש שמיכת פוך (בתיאום מראש) לשעות הבוקר וכל התהליך נעשה בנוכחותך במשך כשעתיים-שעתיים וחצי. כך – אין צורך להגיע פעמיים למסירה ואיסוף.

למידע נוסף – פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל ייעוץ מקצועי בחינם!

אולי יעניין אותך גם...
שמיכת פוך 100 פלומת אווז
שאלות ותשובות בנושא שמיכת פוך

שמיכת פוך היא מוצר יקר שנשמר לאורך שנים רבות. תהליך החידוש מנקה לחלוטין את הפוך באופן סטרילי, הפוך מוכנס לבד חדש עשוי 100% כותנה ובסוף התהליך מתקבלת שמיכת פוך באיכות גבוהה מאוד כמו שמיכה חדשה.

קרא עוד »
מצעים לפי מידה
מצעים לפי מידה

ודאי קרה לכם שרכשתם מצעים שמצאו חן בעיניכם, הגעתם הביתה וכשניסיתם לשים אותם על המיטה גיליתם שהם לא מתאימים… אל דאגה! אצלנו תוכלו לבצע התאמת מצעים לפי מידה – מצעים קיימים או מצעים בהתאמה אישית.

קרא עוד »
דילוג לתוכן