ניקוי שק שינה

חשיבות ניקוי שקי שינה

ניקוי שק שינה היא אחת מהפעולות שנשכח לעשות ונתחרט עליהם לאחר מכן. אם אתם יוצאים לקמפינג באופן קבוע אתם בוודאי משקרים לעצמכם כשאתם אומרים שאחרי הטיול הבא תנקו את שק השינה, ובסוף מה שקורה זה שאתם שוכחים ובטיול הבא הוא שוב מלוכלך. בין אם מטיילים הרבה ובין אם אתם מטיילים פעם בתקופה, אתם חייבים לדאוג לניקיון שלו באופן רצוף. אם לא תעשו זאת לא רק שהוא יהיה מעופש ומלוכלך עד כדי כך שלא יהיה נעים להשתמש בו, הוא יכול להתחיל להיקרע ולגלות סימני בלאי רציניים יותר. שק שינה הוא אמנם לא מוצר יקר לאין משעי אך הוא עדיין הוצאה יקרה.

ניקוי שק שינה היא לא פעולה פשוטה והיא תהיה יותר מורכבת מאשר ניקוי של ז'קטים, חולצות או פריטי לבוש באופן כללי, אם כי כאשר עובדים נכון יהיה הרבה יותר פשוט להביא אותו למצב חדש. שק השינה יכול להיות שונה מאוד משק שינה אחר וזה אומר שאתם צריכים להתעניין מהי תכנית הכביסה הנכונה לו. המילוי שלו משפיע מאוד על דרך הניקיון, כיוון שמילוי פלומה איכותי וגם רגיש יותר מאשר מילוי נוצות. גם סוג הבד של שק השינה משפיע, אם מדובר בשק שינה צמר הניקוי יהיה עדין יותר מאשר שק שינה סינטטי לצורך השוואה. גם מצב שק השינה משפיע מאוד על מהלך הניקוי.

ניקוי שק שינה

כדי לכבס את שק השינה יש צורך בכביסה עדינה. נכון ששק השינה עצמו נראה פריט הרבה יותר גדול וחזק מאשר פריטי לבוש אחרים שעומדים יפה גם בכביסה חמה, אך בסופו של דבר הגודל מבלבל. שק השינה הוא מוצר רגיש מאוד וטמפ' לא נכונה יכולה לפגוע בו מאוד. כיבוס שק שינה צריך להתבצע עם חומרי כביסה עדינים שמיועדים לכך וזה אומר שאתם צריכים לכבס אותו בנפרד משאר הפריטים שלכם.

ייבוש במייבש ביתי עם "פטנטים" כגון כדורי טניס או נעליים יכול להצליח, אך רוב הסיכויים שעדיין תשאר בפוך לחות שעם הזמן תחמיר ותהפוך לעובש. ייבוש שק שינה שמלא בפוך טבעי רצוי שיתבצע במקום שמתמחה. ייבוש מקצועי במכונת ייבוש שפועלת על עיקרון של חום משולב עם מיקרוגל, מייבשת את הפלומה באופן אחיד ומלא.

המקצוענים של אולגה לניקיון יסודי!

יכול להיות שאחרי המאמר האחרון רק נלחצתם עוד יותר ואתם ממש לא מבינים כיצד אפשר לתחזק היטב את שק השינה. אין לכם ממה לדאוג, אנו באולגה מוצרי פוך טבעי כאן בשבילכם כדי לעשות את זה כמו שצריך.
אנו כבר שנים רבות מומחים בניקיון מוצרי פוך, כולל שקי שינה, מעילי פוך וכמובן גם שמיכות פוך מכל הסוגים.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו ואנו ננקה את שק השינה שלכם כך שהוא יהיה כמו חדש, כאילו זה עתה נקנה מהחנות!

דילוג לתוכן