ניקוי מעיל פוך

רכשתם מעיל פוך יפיפה והכי חשוב מחמם – אך כשהחורף נגמר המעיל עובר לאחסון בארון, במחסן וכדומה ואז שוב חולפת עונה ולעיתים המעיל נהרס או פשוט לא מריח טוב. אז איך שומרים עליו כדי שתוכלו להשתמש בו וליהנות ממנו לאורך שנים? הנה כמה פרטים חשובים לגבי דרך התחזוקה הנכונה שלו.

מדוע חשוב לתחזק היטב את הפוך?

מעיל צמר, רוח או מעיל במילוי סינטטי אפשר לאחסן ללא בעיה ובדר"כ ניתן להכניסם לניקוי במכונת הכביסה רק חשוב לעיין בהוראות היצרן.
לעומת זאת מעיל פוך הוא מעיל רגיש במיוחד. הוא יכול להיהרס די בקלילות אפילו אחרי כביסה אחת לא נכונה. הבעיה נהיית גדולה יותר כשמבינים שקנייה של מעיל פוך או חידוש מקצועי שלו תעלה לא מעט.

כיצד מתחזקים את מעיל הפוך?

תחזוקת מעיל פוך היא שם כולל לכל הפעולות שאנו צריכים לבצע כדי שהוא יהיה שימושי ככל הניתן. התחזוקה שלו מתחילה כמובן בכביסה ולאחר מכן בייבוש שלו.
יחד עם זאת יש צורך לאחסן אותו בצורה ראויה כי אם לא כך יהיה, הוא עלול לסבול מקרעים שונים. מעיל הפוך צריך להיות מתוחזק היטב בין היתר על ידי חברה מקצועית.
הכביסה של מעיל הפוך היא שלב חשוב מאוד שיש לבצע פעם בשנה, רצוי לפני העונה, אך כמובן שאם הוא נרטב ומתלכלך יש לבצע אותו גם באמצע החורף. כביסה וייבוש במכונה ביתית תצליח לעיתים רחוקות. הבעיה העיקרית היא ייבוש מילוי הפוך. רק מייבש שפועל על עיקרון של חום ומיקרוגל יצליח לייבש את הפוך בצורה מושלמת.

ניקוי מעיל פוך

כיצד מאחסנים את מעיל הפוך?

חשוב לאחסן את מעיל הפוך במקום מאוורר ויבש. לא מדובר על מעיל שאפשר לקפל איך שתרצו והוא יהיה בסדר לאחר מכן. מעיל פוך הוא מוצר רגיש מאוד שאם הוא יאוחסן בתנאי לחות גבוהה הוא יכול להיהרס. פוך / פלומה היא חומר רך מאוד וכיווץ מתמשך שלה יכול לפגוע בה ואף ליצור קרעים קטנים. אפילו קרע קטן במיוחד יכול ליצור פגיעה רצינית בפוך בהמשך והיא תגדל עוד ככל שהוא יהיה מאוחסן בצורה לקויה זמן רב יותר. אחסון מעיל פוך הוא לא אחסון נוח במיוחד הודות לנפח שלו אך יש לאוורר אותו היטב כדי שהמרקם שלו יישמר כפי שהוא.

עם חברה מקצועית החיים קלים יותר

אין ספק שאחרי המאמר האחרון התחזוקה של מעיל הפוך נשמעת לכם הרבה יותר פשוטה, אך בכל זאת לא תמיד ניתן לבצע אותה לבד. התחזוקה של מעיל הפוך יכולה להיות הרבה יותר קשה כאשר כבר נוצרו בו קרעים. כאשר יש בו קרעים יש צורך לתפור אותם באופן מיידי ואי אפשר לכבס אותו עד אשר הקרעים לא ייתפרו. לעתים גם אחרי הכביסה שאנו מבצעים אנו לא מקבלים את המעיל חדש כמו שרצינו ולכן יש צורך לפנות לחברה מקצועית שתבצע כיבוס מעיל פוך בצורה מקצועית.

אנחנו נעזור לכם לשמור על הפוך!

אנו באולגה מוצרי פוך טבעי תמיד נהיה כאן לשירותכם. אנו כבר שנים רבות מכבסים ומחדשים שמיכות ומעילי פוך מכל הסוגים כך שאתם יכולים להיות רגועים.
אם מעיל הפוך שלכם יהיה אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יחזור אליכם במהרה כמו חדש, פנו אלינו עוד היום ונשמח לספר לכם עוד על התהליך!

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו ואנו ננקה את המעיל שלכם כך שהוא יהיה כמו חדש, כאילו זה עתה נקנה מהחנות!

דילוג לתוכן