ניקוי כריות נוצות

אם אתם לא חובבי ניקיון גדולים ובכל מה שקשור לניקיון אתם מתרחקים ומשאירים את העבודה למישהו אחר, אנו באולגה מוצרי פוך טבעי נשמח להיות שם לשירותכם.
לא מדובר על ניקיון הבית, גם לא ניקיון של הרכב או כל ניקיון אחר שהוא חלק מהותי משגרת יומכם, אלא ניקיון של חפצים שאולי שכחתם לנקות כבר ממזמן: הכריות.
איך מנקים כריות ולמה כדאי לכם לבחור בנו? זה הזמן לגלות.

הכריות שלכם צריכות ניקיון

אנו משתמשים בהן בכל יום ויום אך אנו בטוחים שהן לא צריכות לעבור ניקיון בכלל.
מה יקרה יום אחד? יום אחד פשוט יימאס לכם ותבינו שהן לא רק לא נקיות אלא גם לא כל כך בריאות.
אנו כמובן מתכוונים לכריות שעליהן אתם ישנים יום יום, או יותר נכון כל לילה ולילה, כאשר הכריות האלו אמורות להיות נקיות ואיכותיות.
רק על ידי ניקיון יסודי של הכריות אתם יכולים להגדיר את השינה שלכם כשינה איכותית, ואם נראה לכם שזו רק התחושה הלא נעימה של כרית מלוכלכת שמצדיקה את הניקיון, אנו יכולים לספר לכם בתור מומחים לניקוי כריות שיש בה גם לא מעט בקטריות ומזהמים.

ניקוי כריות נוצות

איך מנקים את הכרית בצורה מקצועית?

ניקוי כריות חייב להתבצע לפי סוג הכרית כאשר אנו באולגה מוצרי פוך טבעי מומחים בכל סוגי הניקיונות, כולל ניקוי כריות נוצות, ניקוי כריות קשיחות, ניקוי כריות נוי, ניקוי שמיכות מכל הסוגים כמו פוך, צמר וכן הלאה.
אנו טובים במה שאנו עושים מהסיבה הפשוטה שאנו עושים את מה שאנו עושים כבר שנים. אנו יודעים כיצד לנקות את הכרית בלי לפגוע בה ולו במילימטר אחד, אנו גם נעזור לכם לתקן אותה במידת הצורך ולמעשה מאיתנו הכרית שלכם תצא כאילו היא כרית חדשה לחלוטין. ניקוי כריות מקצועי כולל שטיפה יסודית שלה, שימוש באמצעי ניקוי מתאימים וכמובן ייבוש מלא שלה.

מה כולל תהליך הניקיון?

  • תהליך ניקוי כריות נוצות שלנו באולגה מוצרי פוך טבעי, מתחיל בניקוי האבק מהכרית. תהליך זה מתבצע על ידי ניעור ושאיבה כאשר הציפוי של הכרית יהיה נקי לחלוטין מכל גורם שיכול להיות בעייתי כאשר הכרית תירטב.

  • אחרי שהכרית נוקתה באופן יבש יש צורך להכניס אותה לניקיון רטוב. הניקיון יתבצע בטמפרטורה של 30 מעלות אך הטמפרטורה יכולה להשתנות בהתאם לסוג הכרית. ניקיון בטמפרטורה גבוהה מידי יכולה להרוס אותה וזו אחת הטעויות הנפוצות ביותר בניקיון כריות עצמאי ובעיקר כאשר מדובר על כרית נוצות שהיא כרית רגישה יותר.
  • אחרי שהכרית נוקתה היטב יש צורך לייבש אותה. תהליך הייבוש צריך להיות עדין ומחושב כאשר אי אפשר להכניס אותה למייבש ולייבש אותה באגרסיביות. תהליך הייבוש יכול להתבצע בכמה שיטות אך אנו בוחרים בשיטה הטובה והבטוחה ביותר והיא ייבוש טבעי תחילה עד ליציאת רוב הנוזלים, ולאחר מכן מעבר קצר במייבש לייבוש מוחלט.

  • כל תהליך הניקוי לא רק מנקה את הכרית לחלוטין באופן יסודי אלא גם דואג שהיא תריח בריח המושלם כדי שאתם תיהנו מכרית חדשה לחלוטין. ריח הניחוחות שיעלה ממנה מוחדר אליה במהלך הכביסה על ידי חומרי ניקוי ומרככים ייעודיים.

ניקוי כריות נוצות

אנו באולגה מוצרי פוך טבעי יודעים שניקוי כריות נוצות עצמאי יכול להיות בעייתי ויש לא מעט מקרים בהם אתם יכולים למצוא את הכרית שלכם מפוזרת לחלוטין בתוך מכונת הכביסה.
לרוב זה קורה בגלל תפר קטן שנפתח, מה שלא יקרה כאשר הכרית שלכם בידיים שלנו.

אנו מומחים בניקוי כריות נוצות ואנו מבצעים זאת כבר שנים רבות ואתם מקבלים אחריות מלאה!
פנו אלינו עוד היום ותיהנו מכריות נקיות כמו חדשות!

דילוג לתוכן