כריות לטקס

כריות לטקס - לשינה טובה ובריאה יותר

הלטקס (גומי אויר) ממנו עשויות כריות לטקס הינו חומר טבעי וגמיש. בשל היותו גומי יצוק ולא בד, יש לחומר זה תכונות ההופכות כריות אלו לייחודיות ולבריאות יותר. כריות לטקס אינן מפתחות עובש, ואף דוחות את קרדית האבק – אותו יצור מיקרוסקופי חובב אבק, חום ולחות, שהימצאותו גורמת לחלק מבני האדם אלרגיות מרגיזות. יתרה מזו, כריות לטקס הן בעלות תכונות אנטי בקטריאליות.

שנת הלילה אינה רק הפוגה לצורך מנוחה. היא המפתח לבריאות הנפש והגוף, לחידוש האנרגיות ולהתרעננות. כריות לטקס הן מוצר נפלא, בריא ונוח, שבזכותו שנת הלילה שלכם תהיה יעילה, נעימה וטובה עוד יותר.
מחיר הכרית: 150₪, גודל 60X40

יתרונות של כריות לטקס

  • במהלך השינה אנו משעינים את הפנים שלנו על הכרית, ובכך נותנים הזדמנות לבקטריות ולקרדית האבק להיכנס אל פתחי הנשימה באף ובפה, ומשם אל תוך הגוף. כריות לטקס נבדלות מכריות אחרות בכך שהן מסלקות מטרדים אלו מהכרית שלנו.

  • כריות אלו מומלצות במיוחד לסובלים מאלרגיות , לילדים בעלי רגישויות שונות, ובמיוחד לבני אדם הסובלים מאלרגיה לקרדית האבק, שלרוב מציקה במיוחד בזמן השכיבה והשינה, עד כדי פגיעה של ממש באיכות השינה של הסובלים ממנה.

  • יתרונותיהן של כריות לטקס אינם מסתיימים כאן. כרית שכזו מטיבה עם איכות השינה ועם איכות החיים שלכם גם בזכות המגע הנעים, הגמישות הנוחה ועמידותה הרבה, וכן העובדה כי היא מספקת תמיכה טובה לראש ולצוואר.
דילוג לתוכן