טיפים לשמיכות פוך

מחפשים אחר שמיכה חדשה? רוצים לנקות מוצרי פוך ולא יודעים למי לפנות?
לא מזהים את ההבדלים בין שמיכות פוך?
צרו קשר עם חברת אולגה ותקבלו את כל התשובות במקום אחד.

הבדלים בין שמיכות פוך

הדבר החשוב ביותר בשמיכות פוך הוא המילוי. פוך טבעי מכיל 100% פלומת אווז טבעי, בעוד שאר האחוזים מורכבים מנוצות. חשוב לרכוש את השמיכה מיצרן איכותי ולסמוך על כך שמדובר על חומרים אותנטיים. מי שמעדיף שמיכות סינתטיות עלול להתאכזב, היות ורק חומרים טבעיים מצליחים לספוג את אנרגיית הגוף ולפלוט אותה בחזרה בצורת חום.

אולגה - מוצרי פוך טבעי

אלו הנקודות שכדאי להדגיש בעת בחירת פוך:

א. משקל – מילוי איכותי מאפשר הקטנה של הכמות והפחתת נפח השמיכה, מבלי לפגוע בדרגת הבידוד. ככל שאותה כמות פלומה נותנת יותר נפח, כל הפוך הוא איכותי יותר.

ב. ציפוי – כדאי לדרוש 100% כותנה וכך למנוע הזעה מוגברת במהלך הלילה.

ג. תפירה – ריבועים עם קירות הפרדה יבטיחו שהמילוי יישאר במקומו ויעטוף את הגוף היטב גם במהלך תזוזות לא רצויות.

טווח המחירים של השמיכות רחב מאוד והלקוחות יכולים להתייעץ עם איש מקצוע על מנת להבטיח בחירה נכונה. מעבר לכך, מומלץ להקפיד על תחזוקה נכונה של השמיכה ולשמור על פעולות ניקיון שימנעו הצטברות כתמים, ריחות לא נעימים או עובש.

רוצים לקבל פרטים נוספים על שמיכות פוך? חייגו ונעמוד לרשותכם בהקדם.

אולי יעניין אותך גם...
כלי מיטה מוצרי פוך טבעי
שמיכות הפוך שלכם

למרות שישראל מאופיינת באקלים חם יחסית, אם יעשו סקר קצר וישאלו את הישראלי הממוצע מה הוא הכי אוהב לעשות בחורף, סביר מאוד להניח שהרבה מאוד אנשים יגידו שמה שהם הכי אוהבים לעשות הוא.. להתכרבל בשמיכת הפוך

קרא עוד »
ניקוי וחידוש שמיכות פוך
ניקוי וחידוש שמיכות פוך

שמיכת פוך הינו פתרון מושלם לחורף וגם לעונות המעבר, אבל היא חייבת להיות נקייה. כמו כן, העלות הגבוהה יחסית של השמיכות הופכת את החידוש למשתלם יותר מאשר רכישת מוצר חדש.

קרא עוד »
שמיכת פוך כמתנת חתונה
5 מתנות חתונה מועדפות

כאשר אנו בוחרים מתנת חתונה לזוג, אנו בוחרים את הנדוניה שנעניק להם, אשר תלווה אותם לאורך חייהם המשותפים יחד, ולכן חשוב שנדע איזו מתנת חתונה לבחור בצורה כזאת שתשקף את רגשותינו כלפי בני הזוג.

קרא עוד »
דילוג לתוכן