בחורף הבא תוכלו לישון עם שמיכות פוך

האיכות של שמיכת פוך נמדדת לפי הנפח . ככל שהפוך איכותי יותר, כך הנפח שלו גדל והמשקל שלו יורד. אלו האינדיקציות הטובות ביותר לשמיכות משובחות שיכולות לחמם עבורכם גם חורף סוער.

מעבר לכך, נהוג לקשר בקרב הציבור הרחב את המושג פוך עם מילוי סינטטי. אנחנו בחברת אולגה שמיכות פוך בפירוש לא מקשרים ביניהם: יש שמיכה עשויה 100% פלומת אווז טבעי ויש שמיכה סינתטית מסיבי הולופייבר.

אולגה - מוצרי פוך טבעי

איך בוחרים את השמיכה המושלמת?

הבידוד הוא השיקול המרכזי בבחירת שמיכה. המטרה של פוך היא לעזור לשפר את תחושת הבידוד, לשמור על לילות חמים ונעימים וגם לספק תמורה מלאה למחיר. לפיכך, רצוי לדעת מה לבדוק כאשר בוחרים שמיכה חדשה:

א. מילוי – שמיכה עם מילוי טבעי היא פתרון מועדף על הלקוחות. אולם קיימים הבדלים בין סוגי המילוי. ההבדל העיקרי הוא ביו פלומה לנוצות. פלומה (פוך) היא בעלת נפח רביותר ולכן הבידוד (חימום) הוא גבוה יותר, בעוד נוצות לא נותנים נפח רב ולכן הבידוד הוא קטןן יותר.

ב. מבנה – חלוקה לריבועים שווים מעידה על כמות שווה של מילוי ופיזור אידיאלי של החום, בנוסף, קירות תומכים בתפרים יוצרים גובה לשמיכה ולכן הבידוד גבוה יותר.

ג. בד – בד בעייתי פוגם בהנאה מהשמיכה ואין סיבה להתפשר עליו. שמיכה עם 100% בד כותנה היא הטובה ביותר וככל שיש יותר סיבי כותנה, כך הבידוד איכותי והספיגה של הזיעה בזמן השינה משתפרת.

רכישה של שמיכה איכותית באה לידי ביטוי גם בתחזוקה ובניקיון. קל יותר לנקות שמיכה כזו ולשמור על האיכות שלה לאורך זמן. השמיכה היא השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך והיא צפויה ללוות אתכם במשך לא מעט חורפים.

יש לכם שאלות נוספות? נציגי חברת אולגה שמיכות פוך ישמחו לעמוד לרשותכם עם כל הפרטים.

אולי יעניין אותך גם...
מוצרי פוך טבעי
שמיכות הפוך שלכם

למרות שישראל מאופיינת באקלים חם יחסית, אם יעשו סקר קצר וישאלו את הישראלי הממוצע מה הוא הכי אוהב לעשות בחורף, סביר מאוד להניח שהרבה מאוד אנשים יגידו שמה שהם הכי אוהבים לעשות הוא.. להתכרבל בשמיכת הפוך

קרא עוד »
שמיכות פוך טבעי לעונות השנה
סוגי שמיכות פוך המתאימות לעונות השנה

אחד הרגעים הכי סמליים לכך שהחורף כבר כאן הוא הוצאת שמיכת הפוך מהחלק העליון של הארון או מתחת למיטה. זהו השלב שבו אתם מבינים שמעכשיו החורף יעבור תפנית ויהיה לכם הרבה יותר נעים לישון או לצפות בטלוויזיה.

קרא עוד »
טיפול וניקוי כריות פוך
טיפול וניקוי כרית פוך

כמו ששמיכת פוך היא השמיכה הכי נעימה שיכולה להיות, כך כרית פוך תהיה הכרית הכי טובה שתוכלו לקבל.
עם זאת יכול להיות שהכרית תהיה הרבה פחות איכותית במרוצתה שנים כאשר היא תצבור לכלוך רב שכבר קשה להתעלם ממנו, וזאת למרות העובדה שיש לה ציפוי. כיצד מנקים כרית פוך ומה עוד צריך לדעת בנושא?

קרא עוד »
דילוג לתוכן