בחורף הבא תוכלו לישון עם שמיכות פוך

האיכות של שמיכת פוך נמדדת לפי הנפח . ככל שהפוך איכותי יותר, כך הנפח שלו גדל והמשקל שלו יורד. אלו האינדיקציות הטובות ביותר לשמיכות משובחות שיכולות לחמם עבורכם גם חורף סוער.

מעבר לכך, נהוג לקשר בקרב הציבור הרחב את המושג פוך עם מילוי סינטטי. אנחנו בחברת אולגה שמיכות פוך בפירוש לא מקשרים ביניהם: יש שמיכה עשויה 100% פלומת אווז טבעי ויש שמיכה סינתטית מסיבי הולופייבר.

אולגה - מוצרי פוך טבעי

איך בוחרים את השמיכה המושלמת?

הבידוד הוא השיקול המרכזי בבחירת שמיכה. המטרה של פוך היא לעזור לשפר את תחושת הבידוד, לשמור על לילות חמים ונעימים וגם לספק תמורה מלאה למחיר. לפיכך, רצוי לדעת מה לבדוק כאשר בוחרים שמיכה חדשה:

א. מילוי – שמיכה עם מילוי טבעי היא פתרון מועדף על הלקוחות. אולם קיימים הבדלים בין סוגי המילוי. ההבדל העיקרי הוא ביו פלומה לנוצות. פלומה (פוך) היא בעלת נפח רביותר ולכן הבידוד (חימום) הוא גבוה יותר, בעוד נוצות לא נותנים נפח רב ולכן הבידוד הוא קטןן יותר.

ב. מבנה – חלוקה לריבועים שווים מעידה על כמות שווה של מילוי ופיזור אידיאלי של החום, בנוסף, קירות תומכים בתפרים יוצרים גובה לשמיכה ולכן הבידוד גבוה יותר.

ג. בד – בד בעייתי פוגם בהנאה מהשמיכה ואין סיבה להתפשר עליו. שמיכה עם 100% בד כותנה היא הטובה ביותר וככל שיש יותר סיבי כותנה, כך הבידוד איכותי והספיגה של הזיעה בזמן השינה משתפרת.

רכישה של שמיכה איכותית באה לידי ביטוי גם בתחזוקה ובניקיון. קל יותר לנקות שמיכה כזו ולשמור על האיכות שלה לאורך זמן. השמיכה היא השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך והיא צפויה ללוות אתכם במשך לא מעט חורפים.

יש לכם שאלות נוספות? נציגי חברת אולגה שמיכות פוך ישמחו לעמוד לרשותכם עם כל הפרטים.

אולי יעניין אותך גם...
ייצור שמיכת פוך
כיצד מייצרים שמיכת פוך?

כמעט לכל אחד ואחת מאתנו, יש לפחות שמיכת פוך אחת שהוא משתמש בה בעונת החורף. השמיכות הללו ידועות בבידוד המושלם שלהן, ובכך שהן יכולות לשמור עלינו במהלך הלילה, למנוע מאתנו להתקרר, ולאפשר לנו ליהנות משינה טובה יותר.

קרא עוד »
מצעים למיטה
מצעים

אולגה הוא עסק משפחתי, אשר עבר מאם לילדיה, ובעל מוניטין של שנים רבות בייצור מצעים וכלי מיטה מרהיבים ביופיים ובהתאמה אישית. משרדנו שוכנים בפתח תקווה ומספקים מענה לעסקים רבים בכל רחבי הארץ

קרא עוד »
ייצור שמיכות פוך
שמיכת פוך יחיד

שמיכת הפוך הינה השמיכה הנפוצה ביותר לשימוש במהלך חודשי החורף.
שמיכות פוך הינן השמיכות המחממות ביותר בשוק, ולכן אין פלא שהן משמשות את רובנו במהלך חודשי החורף הקרים. "פוך" הינו שם כולל לשמיכות הממולאות בחומר מבודד המאפשר חימום יעיל של הגוף

קרא עוד »
דילוג לתוכן