סוגים שונים של שמיכות פוך

בעונת החורף, מטבע הדברים כולנו אוהבים להתכסות מתחת לשמיכת פוך איכותית למדי, וליהנות מהבידוד החם והנעים אשר היא מספקת לנו. יש להבין כי שמיכות פוך ככלל אינן מחממות – הן מספקות לגוף בידוד, וכך הוא יכול להפיץ את החום שלו עצמו מתחת לשמיכה. עם זאת, יש להבין כי אין רק סוג אחד של שמיכת פוך. שמיכות הפוך מחולקות לכמה סוגים – לפי קריטריונים שונים. הנה הקריטריונים שיעזרו לכם לסווג בין שמיכות הפוך השונות.

אולגה - מוצרי פוך טבעי

הקטגוריות של השמיכות

  • הבד – גם לבד יש חשיבות עליונה בסוג של השמיכה. יש לשים לב כי בד איכותי מאפשר לנו לישון בצורה נינוחה יותר. בבחירת שמיכות פוך יש העדפה ברורה לבד כותנה איכותי ולא לבדים סינתטיים, שעלולים לגרום לספיגת זיעה, ואף עלולים לגרום לפוך לצאת החוצה.

  • שמיכה זוגית או שמיכת יחיד – ההתלבטות הנצחית, שנכונה לא רק לשמיכות הפוך. עם זאת, אם אתם ישנים בזוג, זכרו שאם אתם רוכשים שמיכה זוגית – אזי אתם תיהנו גם מחום הגוף של בני הזוג, ולכן לא צריך לבחור שמיכות פוך מחממות יתר על המידה. לשמיכותת יחיד עם זאת – יש צורך ביותר בידוד.

  • כמה בידוד? – ובמילים אחרות – הנפח שהפוך נותן. כמובן שככל שהפוך יותר טוב כך הנפח לאותה כמות גדול יותר והבידוד שנוצר מכיסי האוויר של הפוך גדול יותר.

בוחרים הכל אצל אולגה

לא משנה אילו שמיכות פוך אתם מחפשים – את כל סוגי השמיכות תוכלו למצוא אצל אולגה מוצרי פוך טבעי, וליהנות ממגוון השמיכות שהמקום מציע – כולל גם שירותי חידוש שמיכות ישנות.

אולי יעניין אותך גם...
שמיכת פוך
שמיכת פוך מומלצת

כולנו מתרפקים בערגה נוסטלגית על שמיכות הפוך אותן הכרנו בילדותינו, בבית ההורים או בבית של סבא וסבתא. אל השילוב הזה, שבין קלות המשקל של השמיכה לבין החום והתחושה המוגנת ששמיכת הפוך יוצרת, מדוע לא לחזור אל התחושה הזו? מדוע לא לזכות גם את הילדים שלנו ביכולת לחוש אותה? החורף (כן, גם החורף הישראלי המוזר והלא החלטי) הוא זמן מצוין להתעטף בשמיכת פוך איכותית, ולהרגיש הכי בבית שאתם יכולים להרגיש.

קרא עוד »
שמיכת פוך
זה לא פשוט לבחור שמיכת פוך – אז איך מתחילים?

העולם של שמיכות הפוך הוא עולם מרתק, שלא לומר – נעים למדי. התפקיד של שמיכות הפוך הוא כידוע לספק לנו חימום ובידוד נעימים ומוצלחים לעונת החורף. אין תחושה נעימה יותר מההתכרבלות תחת הפוך המחמם, כשבחוץ מנשבות רוחות חזקות והגשם יורד.

קרא עוד »
ייצור שמיכות פוך
שמיכת פוך יחיד

שמיכת הפוך הינה השמיכה הנפוצה ביותר לשימוש במהלך חודשי החורף.
שמיכות פוך הינן השמיכות המחממות ביותר בשוק, ולכן אין פלא שהן משמשות את רובנו במהלך חודשי החורף הקרים. "פוך" הינו שם כולל לשמיכות הממולאות בחומר מבודד המאפשר חימום יעיל של הגוף

קרא עוד »
דילוג לתוכן